Студент ФІТКІ на Чемпіонаті України з легкої атлетики PDF Печать E-mail

З 8 по 11 лютого 2018 року в місті Суми пройшов Чемпіонат України серед дорослих та молоді (до 23років) у приміщенні. У змаганнях взяв участь студент факультету інформаційних технологій та комп’ютерної інженерії Олександр Недоснований (гр.1КІ-16мс). Олександр у прекваліфікаційних забігах встановив особистий рекорд та виконав норматив Кандидата в майстри спорту України по ручному хронометражу на 400 метрів. Час, показаний у цих забігах, дозволив пробитися до півфіналу, де Олександр посів 4-те місце.

У складі естафетної команди з бігу на 4 по 400 метрів, стартуючи на першому етапі, Олександр забезпечив команді високий темп і запас по дистанції, що посприяло високому командному результату вінничан (1-ше місце серед молоді та 4-те місце серед дорослих команд).

Вітаємо Олександра з черговою спортивною перемогою!