Студенти ФІТКІ – учасники музичного фестивалю PDF Печать E-mail
Новини

У приміщенні Польського центру ВНТУ відбувся фестиваль музики "Музика, як струмок історії..."

Студенти ФІТКІ Діани Дмітрієнко, Павло Вовчарук, Олег Абрамюк та Ярослав Жаврук є активними членами студентського гурту "Гармонія" (керівник гурту – заступник директора Культурно-мистецького і просвітницького Центру ВНТУ Світлана Воловодюк).

Наші студенти стали учасниками музичного фестивалю. Концертна програма складалася як з класичних творів, так і з творів наших студентів. Кожен із учасників гурту "Гармонія" виконував свої улюблені твори з такою сердечністю, з таким глибоким відчуттям кожного звуку, кожного акорду, що створював атмосферу загальної єдності, людяності, духовності.

На фестивалі побували студенти ФІТКІ.

Студенти ФІТКІ на фестивалі "Музика, як струмок історії..."

Слухачі мали змогу почути "Вальс №7" Ф. Шопена у виконанні студентки 3-го курсу факультету ІТКІ Діани Дмітрієнко (гр.1ПІ-15б) та твір Яни Бобалік "Самотній птах" у виконанні другокурсника ФІТКІ Олега Абрамюка (гр.2БС-16б).

Діана Дмітрієнко

Олег Абрамюк

Студент 1-го курсу ФІТКІ Павло Вовчарук (гр.2КН-17б) виконав твір П.І.Чайковського "Озеро у місячному сяйві", а третьокурсник ФІТКІ Ярослав Жаврук (гр.1КІ-15б) виконав твір сучасного італійського композитора Людовіко Ейнауді "Experience".

Павло Вовчарук

Ярослав Жаврук

Ярослава Жаврука слухачі викликали на "біс".

Студентський гурт «Гармонія» з організаторами фестивалю музики

Так студенти технічного університету, що гармонійно поєднують у собі технічне і гуманітарне знання, науку і мистецтво, стають представниками технічної інтелігенції, що здатна робити суттєвий внесок у розвиток і збагачення національної культури.