Студентка ФІТКІ – переможець чемпіонату Центральної України з сучасної хореографії PDF Друк e-mail
Новини

2 грудня 2017 року у м. Вінниця пройшов чемпіонат Центральної України з сучасної хореографії “Dance Station”. Організатором змагань став Міжнародний союз викладачів танців.

Більше 100 учасників змагались у категоріях Джаз, Street Dance, Hip-hop, Disko, Modern та Contemporary Dance. Переможці у цих категоріях нагороджувались дипломами та кубками.

Студентка факультету інформаційних технологій та комп’ютерної інженерії з кафедри обчислювальної техніки Тетяна Салтикова (гр.2КІ-17м) у складі танцювальної групи ТЕПТ «НьюАнс» виборола 1 місце у категорії: Джаз, мала група.

Тетяна Салтикова – крайня ліворуч

Останнє оновлення на П'ятниця, 29 грудня 2017, 12:28