Перемога студентів ФІТКІ в міжнародному конкурсі з комп’ютерної графіки і веб-дизайну PDF Печать E-mail

18 грудня 2017 року підбито підсумки одного з наймасштабніших Міжнародних конкурсів з комп’ютерної графіки та веб-дизайну «ІТ-Архангельськ-2017».

Студія з веб-дизайну та комп’ютерної графіки, що функціонує при факультеті інформаційних технологій та комп’ютерної інженерії ВНТУ, отримала 8 перемог на цьому конкурсі.

Робота Катерини Амбрусевич – переможиці конкурсу в категорії 2D векторна графіка

У категорії 2D векторна графіка студентка кафедри програмного забезпечення Катя Амбрусевич (гр.1ПІ-16мс) за свої дві роботи отримала 1 і 2 місце.

У категорії 2D растрова графіка магістрантка кафедри програмного забезпечення Наталія Копитко (гр.1ПІ-17м) за свої дві роботи також отримала 1 і 2 місце.

У категорії 3D графіка студенти кафедри програмного забезпечення Владислав Білик (гр.2ПІ-14б) посів 1 місце та Олександр Мальований (гр.2ПІ-14б) посів 3 місце.

У категорії WEB-дизайн магістрант кафедри обчислювальної техніки Владислав Гронюк (гр.1КІ-17м) посів 2 місце, а студент кафедри програмного забезпечення Михайло Гусак (гр.1ПІ-14б) посів 3 місце.

Вітаємо наших студентів з їхніми черговими перемогами!