у рамках спеціальності 123 КОМП'ЮТЕРНА ІНЖЕНЕРІЯ впроваджено НОВУ бакалаврську освітню програму "СИСТЕМНЕ ПРОГРАМУВАННЯ" - прийом 45 осіб, на бакалаврську освітню програму "КОМП'ЮТЕРНА ІНЖЕНЕРІЯ" - прийом 45 осіб випускників шкіл і 30 осіб - випускників коледжей

у рамках спеціальності 125 КІБЕРБЕЗПЕКА впроваджено НОВУ бакалаврську освітню програму «КІБЕРБЕЗПЕКА КРИТИЧНИХ СИСТЕМ» - прийом 25 осіб на денну форму навчання

Всеукраїнська студентська олімпіада з програмування 2009 року PDF Друк e-mail
Новини - Останні новини

1a

У період з 9 по 13 вересня у Вінницькому національному технічному університеті відбувся відкритий фінал Всеукраїнської студентської олімпіади з програмування, до якого увійшли 27 кращих команд України зі 142 команд, які виступали у півфіналах. Крім того, у фіналі взяли участь дві команди з Грузії: команда Тбіліського державного університету і команда Грузинського університету ім. Святого Андрія Першо­званого Патріархата Грузії, та команда з технічного університету Молдови. Додатково, поза конкурсом, у фіналі виступили команда Львівського національного університету ім. І.Франка, колишній золотий призер першості світу з програмування, та команда фізико-математичної гімназії №17 (як профорієнтаційний захід).

Всього у фіналі були представлені 14 університетів з 11 міст України (+ 3 закордонні університети): з Вінниці, Дніпропетровська, Донецька, Києва,  Львова, Одеси, Севастополя, Сімферополя, Сум, Харкова, Черкас.

Більшість університетів була представлена двома або трьома командами, що продемонструвало зменшення кола університетів, де ведеться цілеспрямована робота з обдарованою молоддю в області програмування.

Місця розподілилися таким чином:

(5)

Національний технічний університет України «Київський політехнічний інститут» -1

(2)

Київський національний університет ім. Т. Шевченка - 1

(4)

Київський національний університет ім. Т. Шевченка - 2

(9)

Донецький національний університет - 1

(6)

Харківський національний університет „Харківський політехнічний інститут"

(3)

Таврійський національний університет ім. В.І. Вернадського

(1)

Грузинського університету ім. Святого Андрія Першо­званого Патріархата Грузії

2a

Команда Вінницького національного технічного університету у складі: Віталій Невідомий (4 курс), Олексій Стах (3 курс) та Костянтин Щепановський (4 курс), гарно розпочала змагання, сьомою розв'язавши 3 задачі. Але не впоравшись більше з жодною задачею посіла по результатах змагань лише 11 місце (14 минулого року). Вдруге за історію фіналів наша команда не потрапила до числа призерів. Разом з тим вона зупинилася ближче до призерів і показала кращий результат ніж минулого року. Отже, позитивна динаміка надає підстав сподіватися, що наступного року ми зможемо боротися за медалі. На жаль, і наша команда «старіє», на молодших курсах поки що не з'явилося жодного претендента на місце у збірній (нагадаю, що сім років тому у нас було дев'ять команд, які у внутрішніх турнірах змагалися за право представляти університетів олімпіаді з програмування).

Організаційний рівень змагань виявився дуже високим. Усі заплановані заходи виконувались вчасно і якісно. Завдяки залученню значної кількості спонсорів, серед яких слід визначати такі всесвітньо відомі фірми, як Microsoft, CDM, ESET,  Sun Microsystems та ще близько десяти іноземних та українських компаній. Серед Вінницьких компаній олімпіаду цього року підтримали CDM, DataGroup, Інноівінн та Торгово-промислова палата. Особливо слід відмітити допомогу CDM, яка була платиновим спонсором олімпіади, другим після M3aicrosoft за розміром фінансової підтримки.

Для учасників фіналу були проведені: вечірка знайомств в їдальні університету,  спортивні змагання з боулінгу у Мегамолі, перегляд кінофільму у кінотеатрі Коцюбинського, спортивні змагання з футболу. І тут наші студенти проявили себе в повну силу. Матч між вінничанами та збірною олімпіади на основі грузинських команд +Львів + Донецьк закінчився з рахунком 11:1 на нашу користь. Команди нагороджувалися окрім цінних подарунків також медалями та Кубками.

Представники всіх без виключення команд висловили подяку за дуже високий рівень організації змагань і знов підтвердили, що рівень організації Всеукраїнської олімпіади перевищує рівень організації півфіналу першості світу в Бухаресті, змагань у Новосибірську та Будапешті, інших міжнародних змагань.

Останнє оновлення на Субота, 19 вересня 2009, 00:00