Фотовиставка випускниці ФІТКІ «Шляхами любові» PDF Печать E-mail
Новини

Нова художня виставка відкрилася у експозиційній залі КМПЦ ВНТУ. Виставка презентує фотографії, які, на перший погляд, сприймаються як художньо-документальні... Автор виставки – випускниця факультету інформаційних технологій та комп’ютерної інженерії з кафедри комп’ютерних наук Валентина Іващенко. Валентина працює програмістом в ІТ-компанії. А ще захоплюється фотографією.

Персональні фотовиставки Валентини Іващенко відбулись: м. Львів, на другому Форумі молодих журналістів – християн; м. Вінниця, у костелі Діви Марії Ангельської та храмі Покрова Пресвятої Богородиці; м. Вінниця, у відділі мистецтв Вінницької ОУНБ ім. К.А.Тімірязєва. Тепер четверта виставка – у КМПЦ ВНТУ.

Виставка – надзвичайна, хоча і презентує тільки частину фотопроекту, який має назву "ЛЮБОВ". Як зазначає Валентина, мета проекту полягає в тому, щоб поділитися зі світом баченням проявів любові у кожному дні впродовж одного року. Тож всього 365 світлин – і всі про любов, милосердя, людяність, гуманізм.

Студенти ФІТКІ на відкритті фотовиставки

Валентина Іващенко випускниця нашого університету. Закінчила факультет інформаційних технологій і комп'ютерної інженерії у 2007 році (гр.1ІС-01).

Валентина Іващенко

Запрошуємо відвідати цю виставку, щоб надихнутися побаченим і прийняти цей прекрасний світ Любові у свої серця.