СТУДЕНТ ФІТКІ СТАВ «МІСТЕРОМ ШАРМОМ ВНТУ -2017» PDF Печать E-mail

У Вінницькому національному університеті відбувся традиційний і улюблений конкурс — «Містер Шарм ВНТУ». За престижний титул змагалися 8 конкурсантів із 7 факультетів вишу.

Факультет інформаційних технологій і комп’ютерної інженерії представляв Юрій Колесников (гр.2КН-16б). Юрій успішно навчається на 2-му курсі кафедри комп’ютерних наук, активно займається громадською роботою, є активістом ФІТКІ та заступником голови студентського самоврядування ВНТУ. А ще Юрій любить музику і сцену, 2 роки виступав із власним рок-гуртом, 5 років грає в КВН, двічі був чемпіоном Вінницької Еліт Ліги КВН, тричі – чемпіоном Кубку КВН ВНТУ.

Виступ Юрія Колесникова був яскравим, насиченим, цікавим та сповненим оригінальних ідей. Тож Юрій отримав перемогу у Конкурсі і титул «Містер Шарм ВНТУ-2017»

Стрічку переможця Юрію вручав «Містер Шарм» минулого 2016 року Олександр Морозов – студент 4-го курсу ФІТКІ.

Вітаємо Юрія Колесникова з перемогою, пишаємося, що вже другий рік поспіль почесне звання «Містер Шарм ВНТУ» отримують студенти факультету інформаційних технологій і комп’ютерної інженерії.

Обновлено 19.12.2017 10:19