Студенти ФІТКІ на хакатоні у Львові PDF Друк e-mail

2 грудня 2017 року у Львові відбувся хакатон "Lviv Hacks".

Це 12 година подія, протягом якої потрібно було втілити прототип своєї ідеї, розробити ІТ-проект та захистити його перед компетентним журі.

Право представляти на хакатоні Вінницький національний технічний університет вибороли 5 студентських команд з факультету інформаційних технологій та комп’ютерної інженерії:

• команда "Smart Bot" у складі третьокурсників кафедри програмного забезпечення Лисенка Євгенія (гр.1ПІ-15б), Черначук Наталії (гр.1ПІ-15б) та Зубка Антона (гр.1ПІ-15б);

• "Команада А" – збірна команда ФІТКІ у складі Чистякова Назара (гр.3КН-15б), Янісевича Андрія (гр.1КН-15б) та Сагайдак Лілії (гр.1ПІ-15б);

• команда студентів третього курсу з кафедри програмного забезпечення "Trouble makers" у складі Дмітрієнко Діани (гр.1ПІ-15б), Скирського Ігоря (гр.1ПІ-15б) та Нестерука Владислава (гр.1ПІ-15б);

• команда другокурсників кафедри захисту інформації у складі Видайка Владислава (гр.1БС-16б), Мельничука Олега (гр.1БС-16б) та Майстренка В`ячеслава (гр.1БС-16б);

• збірна команда третьокурсників ФІТКІ у складі Радченка Дениса (гр.2КН-15б), Ланового Романа (гр.1КІ-15б), Мартишева Владислава (гр.2КН-15б) та Мартишева Романа (студента ФМТ).

Наші студенти розробили прототип телеграм бота для моніторингу майнингових ферм, розробили сайт для бронювання столиків у кафе чи ресторані, створили прототипи додатків для розумного міста.

Реалізовані стартап-ідеї наших студентів високо оцінило конкурсне журі, відмітивши креативність рішень і професійне оформлення результатів розробки.

Захист проектів студентами ФІТКІ перед конкурсним журі

Вітаємо наших студентів з вдалим виступом на хакатоні "Lviv Hacks" і бажаємо допрацювати започатковані на змаганнях ІТ-проекти та реалізувати стратегію їх вдалого просування на ринок.

Останнє оновлення на Вівторок, 19 грудня 2017, 10:10