Стажування доцента кафедри програмного забезпечення у Німеччині PDF Друк e-mail
Новини

З 29 жовтня по 14 листопада 2017 року доцент кафедри програмного забезпечення нашого вишу Олександр Рейда пройшов стажування у м. Ганновер (Німеччина).

Рейда Олександр Миколайович 17 днів стажувався у компанії «Wehrli & Assoc. L.L.C.».

За технічним завданням, виданим першим проректором з науково-педагогічної роботи по організації навчального процесу та його науково-методичного забезпечення Романюком О. Н., Олександр Рейда пройшов стажування з профільної спеціальності.

У компанії «Wehrli & Assoc. L.L.C.» Олександр Миколайович знайомився з сучасними методами розробки додатків для інтерактивних систем. Пройшов практичне стажування по програмуванню таких додатків. Вивчав нові підходи до розробки користувацьких інтерфейсів додатків для інтерактивних систем. Опанував сучасні методи та технології програмування користувацьких інтерфейсів додатків для інтерактивних систем.

Отримані знання Олександр Рейда планує використовувати при викладанні профільного курсу «Основи програмної інженерії» для третьокурсників спеціальності «Інженерія програмного забезпечення».

Останнє оновлення на Вівторок, 05 грудня 2017, 12:29