Студенти ФІТКІ – призери обласних змагань з шахів PDF Друк e-mail
Новини

Восени 2017 року відбувся Чемпіонат з шахів Вінницької області серед вищих навчальних закладів ІІІ-IV р.а.

У змаганнях взяли участь 4 команди і за коловою системою вони розіграли першість області між університетами.

Команда Вінницького національного технічного університету виборола бронзову нагороду.

До збірної ВНТУ входять студенти факультету інформаційних технологій та комп’ютерної інженерії: капітан команди – Анатолій Очеретний (гр.2КН - 16б) та Олександр Дубик (гр.1БС-17мс).

Вітаємо наших студентів з перемогою!

Останнє оновлення на Вівторок, 05 грудня 2017, 12:21