ТАНЦІ З ВИКЛАДАЧАМИ PDF Друк e-mail
Новини - Останні новини

30 листопада 2017 року у Вінницькому національному технічному університеті феєрично стартував новий проект «Танці з викладачами», ініційований і успішно реалізований творчим колективом університетського клубу.

Сім викладацько-студентських пар — по одній від кожного факультету, під опікою Олега Філіппова, талановитого хореографа-постановника, керівника ансамблю бального танцю «Феліз Байле», впродовж двох місяців філігранно відпрацьовували тонкощі чарівливого мистецтва танцю.

Факультет інформаційних технологій та комп’ютерної інженерії представляли: доцент кафедри обчислювальної техніки, кандидат технічних наук, сертифікований викладач академії Cisco Сергій Михайлович Захарченко та студентка третього курсу з кафедри комп’ютерних наук Маргарита Мартиненко (гр.1КН-15б).

Quick step «Чарлі Чаплін» — доцент Сергій Захарченко та третьокурсниця Маргарита Мартиненко

Безмір позитивних емоцій і життєдайної енергетики, шквал оплесків і щире захоплення танцювальною майстерністю тих, кого звичніше бачити в аудиторіях, аніж на сцені…

Танцювальна пара з факультету ІТКІ виступила дуже майстерно, підкоривши публіку і журі своїм сценічним образом і запальним танцем quick step «Чарлі Чаплін».

Тож за глядацьким голосуванням у фінал потрапила пара нашого факультету — доцент Сергій Захарченко та третьокурсниця Маргарита Мартиненко.

Фінальний конкурс відбудеться у лютому наступного року. Бажаємо нашим конкурсантам успіху і перемоги у фіналі!

Останнє оновлення на Вівторок, 05 грудня 2017, 11:30