Інтелектуальні та спортивні ігри студентів ФІТКІ з майбутніми абітурієнтами PDF Друк e-mail
Новини

29 листопада 2017 року у гості до Вінницького національного технічного університету завітали студенти та викладачі Вінницького міжрегіонального вищого професійного училища (ВМВПУ).

Державний професійно-технічний навчальний заклад «Вінницьке  міжрегіональне вище професійне училище» (ДПТНЗ «ВМВПУ») готує своїх студентів за кількома спеціальностями, які є введенням у спеціальності ВНТУ, тож випускники училища традиційно вступають до Вінницького національного технічного університету, щоб здобути вищу освіту за обраною спеціальністю.

Наш університет запросив до себе у гості студентів та викладачів ВМВПУ, щоб ближче познайомитися з майбутніми абітурієнтами.

У рамках зустрічей було проведено дружні ігри з міні-футболу між командами студентів ВМВПУ та студентів факультету інформаційних технологій та комп’ютерної інженерії ВНТУ.

Футбольний матч пройшов за підтримки кафедри фізвиховання ВНТУ.

Наші студенти показали професіональну гру та змогли поспілкуватися з майбутніми абітурієнтами у неформальній обстановці. У товариській грі перемогли наші студенти-програмісти з рахунком 5:3.

Склад команди ФІТКІ: Богдан Король (гр.3ПІ-17б), Роман Добера (гр.2КН-15б), Микола Демчук (гр.1ПІ-16б), Артем Мельник (гр.1КН-17мс), Максим Грабов’як (гр.1БС-15б), Владислав Опарастюк (гр.3КН-16б), Костянтин Бурлетов (гр.1КІ-16мс), Лема Кастанела Кевін Александер (гр.3ПІ-17б, Еквадор), Маігуа Астуділло Оскар Стевент (гр.1БС-15б, Еквадор).

А в залі 210 ГНК відбулися інтелектуальні ігри студентів ВМВПУ та студентів ВНТУ, які організував та провів заступник проректора з науково-педагогічної роботи по організації виховного процесу, доцент Анатолій Теклюк.

Були сформовані спільні команди з інтелектуалів ВНТУ та студентів училища, що дало змогу майбутнім абітурієнтам ближче познайомитися з нашим студентством. В інтелектуальних іграх взяли участь студенти ФІТКІ: Олександр Стрижалов (гр.1КН-15б), Марко Слободянюк (гр.1КН-15б), Олеся Херсоненко (гр.1КН-15б), Дмитро Кудрявцев (гр.2КН-15б), Андрій Андреєв (гр.2ПІ-14б), Олена Дажура (гр.2ПІ-14б), Євген Кривий (гр.1ПІ-17мс), Леонід Стахов (гр.1ПІ-14б), Іван Янковий (гр.1ПІ-17м).

Інтелектуали вирішували завдання з інтелектуальних конкурсів зі «Що? Де? Коли?», «Відеореалій» та музичних конкурсів.

Студенти ВМВПУ були запрошені на безкоштовні заняття студії з веб-дизайну та комп’ютерної графіки ВНТУ з напрямків 2D та 3D графіки, веб-дизайну та веб-програмування, програмування ігор та вивчення мови програмування С++. Студія з веб-дизайну та комп’ютерної графіки ВНТУ функціонує при факультеті інформаційних технологій та комп’ютерної інженерії нашого вишу.

Проведені профорієнтаційні заходи зміцнюють зв’язки нашого університету з ДПТНЗ «ВМВПУ» та сприяють ефективному проведенню профорієнтаційної роботи з потенційними абітурієнтами.