Урочиста посвята у першокурсники ВНТУ PDF Друк e-mail
Новини - Останні новини

3844

31 серпня 2009 року 0 10 годині на стадіоні ім. Я. І. Кулика відбулося свято посвяти у першокурсники ВНТУ.

3815

Ректор Вінницького національного технічного університету Борис Іванович Мокін розпочав свято своєю промовою. Борис Іванович розповів про потужний науковий потенціал студентів ВНТУ, їх винаходи, золоті і срібні медалі з виставок винаходів; про прекрасні можливості заняття спортом, відвідування льодового комплексу “Айс Авеню” на уроках фізкультури; про можливості студентів ВНТУ розвивати свої мистецькі здібності у центрі культурології. Ректор побажав успіхів, щастя, здоров’я, зустріти справжніх друзів і створити міцну сім’ю.

Студентка п’ятого курсу ІнМЕЕК Юлія Ковальчук і ансамбль народного танцю “Світанок” привітали першокурсників піснею. Потім студентів поздоровив директор ІнБ Ратушняк Г. С.

Романюк Олександр Никифорович – доктор технічних наук, професор кафедри програмного забезпечення Інституту Інформаційних Технологій і Комп’ютерної Інженерії – висловив привітання, закликав першокурсників не втрачати дорогоцінний час, а багато працювати, щоб досягти успіху. Олександр Никифорович зауважив, що перед першокурсниками поставлена складна задача: не лише добре освоїти спеціальність, а й стати інтелігентами, людьми з високими духовно – моральн3829ими цінностями.

Президент студентського самоврядування ВНТУ Ігор Колот подякував першокурсників за вірний вибір університету, привітав з вступом у лави ВНТУ і побажав провести студентські роки так, щоб було, що згадати.

На свято завітали кращі з кращих студентів – магістри нашого університету Поліщук Петро, Ярошенко Тетяна, Кутіна Марина, Килимчук Антон.

Ректор ВНТУ оголосив і нагородив переможницю конкурсу Міс Наука 2009. Звання Віце - Міс Наука 2009 отримала Возній Наталя, а звання Міс Наука 2009 – Жилюк Наталя. Потім відбулося прийняття урочистої обіцянки студентів ВНТУ.

Торжество завершилось парадом студентів на чолі з директорами інститутів і деканами.

3840

Безумовно, свято посвяти у першокурсники ВНТУ - незабутня подія у житті “новоспечених ” студентів.

Іванішина Дар'я

Останнє оновлення на Четвер, 03 вересня 2009, 18:35