Студенти ФІТКІ – переможці змагань з програмування IT-Revolution PDF Друк e-mail
Новини

18-19 листопада 2017 року у Вінниці відбулися вже шості щорічні змагання з програмування серед студентів – IT-Revolution, організовані BEST Vinnytsia при ВНТУ. Серед організаторів заходу були студенти з факультету інформаційних технологій та комп’ютерної інженерії ВНТУ: Денис Гончарук (гр.1ПІ-16мс), Андрій Чопко (гр.1КН-17м), Дмитро Ткачук (гр.2КН-14б), Олена Дажура (гр.2ПІ-14б), Оксана Дісяк (гр.2ПІ-15б) та Назар Литвиненко (гр.1КН-17м).

Вже другий рік поспіль змагання IT-Revolution проходили в Креативному просторі Артинов – антикафе та коворкінгу, що забезпечило найкращі умови для всіх учасників заходу.

Цього року учасники мали можливість показати себе в одній з трьох категорій: Mobile game, Mobile app та Web.

Цього року на хакатон зареєструвалися більше 150 учасників, серед яких представники Вінницької, Львівської, Тернопільської, Київської, Криворізької, Харківської та Донецької областей. Після відбіркового етапу залишилося 16 найкращих команд, які боролися за перемогу у фіналі.

В категорії Mobile game необхідно було розробити гру, використовуючи технологію AR. В категоріях Web та Mobile app необхідно було побудувати додаток з детальною інформацією про обрану предметну область, в якому є система рейтингу, що дозволяє користувачу якомога швидше знайти релевантну інформацію.

На виконання було надано лише 24 години, після чого необхідно було представити готовий продукт перед суддями.

Переможцями змагань з програмування стали студенти факультету інформаційних технологій та комп’ютерної інженерії.

І місце в категорії Mobile game посіла команда ВНТУ, до складу якої входить магістрант кафедри обчислювальної техніки Дмитро Гедз (гр.1КІ-17м).

ІІ місце в категорії Mobile app посіла команда третьокурсників з кафедри програмного забезпечення ФІТКІ у складі Михайла Кренціна (гр.1ПІ-15б), Ярослава Цвяха (гр.2ПІ-15б), Ігоря Скирського (гр.1ПІ-15б) та Олександра Восьмушка (гр.1ПІ-15б).

ІІІ місце в категорії Mobile app посіла команда, до складу якої входять четвертокурсники кафедри комп’ютерних наук Ігор Кюльян (гр.1КН-14б) та Максим Мазур (гр.1КН-14б).

І місце в категорії Web посіла команда третьокурсників з кафедри комп’ютерних наук у складі Андрія Хохлова (гр.2КН-15б) та Владислава Мартишева (гр.2КН-15б).

ІІ місце в категорії Web посіла команда третьокурсників з кафедри комп’ютерних наук у складі Дмитра Шмундяка (гр.3КН-15б), Вадима Полянського (гр.3КН-15б), Олександра Лишака (гр.3КН-15б) та Дмитра Самборського (гр.3КН-15б).

Дякуємо нашим переможцям за якісні проекти та високі результати роботи!

Останнє оновлення на Вівторок, 05 грудня 2017, 11:20