Студент ФІТКІ – призер обласного етапу Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика  PDF Друк e-mail
Новини

Відбувся ІІІ (обласний) етап XVIII Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика.

Вінницький національний технічний університет представляв студент факультету інформаційних технологій та комп’ютерної інженерії  Олег Шинкаренко (гр. 1КН-17б). Готувала Олега до конкурсу викладач кафедри мовознавства, докт. філол. наук, проф. Азарова Л.Є.

Олег вдало виступив на конкурсі, показавши високий рівень підготовки.

Олег Шинкаренко став призером конкурсу – посів ІІІ місце.

Олег Шинкаренко

Останнє оновлення на Вівторок, 05 грудня 2017, 11:09