Студенти ФІТКІ – на обласному етапі Міжнародного мовно-літературного конкурсу PDF Печать E-mail
Новини

Відбувся ІІІ (обласний) етап VIII Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка.

Вінницький національний технічний університет представляли студентки з факультету інформаційних технологій та комп’ютерної інженерії  Наталія Артемчук (гр. 2КН-16б) та Людмила Семенова (гр. 1КН-14б). Готувала дівчат до конкурсу викладач кафедри мовознавства, докт. філол. наук, проф. Азарова Л.Є.

Наші студентки гарно виступили на конкурсі, показавши високий рівень підготовки.

Наталія Артемчук стала призером конкурсу – посіла ІІІ місце.

Людмила Семенова посіла ІV місце.

Обновлено 05.12.2017 11:06