Студент ФІТКІ – фіналіст обласного дебатного турніру PDF Печать E-mail

25-26 листопада 2017 року в університеті "Україна" у Вінниці проходив обласний дебатний турнір "Кубок Поділля".

Учасником турніру був студент факультету інформаційних технологій та комп’ютерної інженерії ВНТУ Давидов Сергій (гр.2КН-14б).

Сергій вдало виступив на інтелектуальних змаганнях і став фіналістом турніру.

Давидов Сергій – у першому ряду

Сергій успішно навчається на четвертому курсі ФІТКІ за спеціальністю «Комп’ютерні науки», захоплюється програмуванням, є неодноразовим учасником олімпіад з програмування та ІТ-конкурсів.

Сергій є старостою 2КН-14б.

Сергій Давидов займається греко-римською боротьбою, неодноразово був учасником та призером з греко-римської боротьби на обласних змаганнях.

А ще Сергій захоплюється інтелектуальними іграми, бере участь в дебатних турнірах.

Вітаємо Сергія з вдалим виступом, бажаємо успіху в наступних інтелектуальних змаганнях!

Обновлено 05.12.2017 11:01