Студенти ФІТКІ – переможці І туру Всеукраїнського студентського чемпіонату з інтелектуальних ігор «Що? Де? Коли?» PDF Печать E-mail

У Вінницькому національному технічному університеті відбувся І тур Всеукраїнського студентського чемпіонату з інтелектуальних ігор «Що? Де? Коли?».

Переможцями інтелектуального турніру стали студенти факультету інформаційних технологій та комп’ютерної інженерії.

І місце посіла команда «Т.Т.Т.», у складі якої – магістранти кафедри програмного забезпечення Іван Янковий (гр.1ПІ-17м) та Олег Прус (гр.2ПІ-16м).

Олег Прус

Іван Янковий

ІІ місце посіла команда «ГрюнХерц», у складі студентів ФІТКІ Андрія Андреєва (кафедра ПЗ, гр.2ПІ-14б), Олексія Кавки (кафедра ПЗ, гр.1ПІ-14б), Олександра Стрижалова (кафедра КН, гр.1КН-15б) та Олесі Херсоненко (кафедра КН, гр.1КН-15б).

Олексій Кавка

Андрій Андреєв

Олександр Стрижалов

Олеся Херсоненко

Вітаємо наших інтелектуалів з перемогою і бажаємо успіху в наступних турнірах!

Обновлено 05.12.2017 10:53