Студенти ФІТКІ – абсолютні переможці Фестивалю Гумору у ВНТУ PDF Печать E-mail

Феєричне і яскраве дійство — Фестиваль Гумору відбувся у Вінницькому національному технічному університеті. Приурочили його до Дня студента, а проходив він за форматом Ліги сміху.

Ключова вимога — лише авторські жарти! Впроваджуємо академічно доброчесність навіть у таких виявах.

У фестивалі брали участь 9 команд. З них три команди склали студенти факультету інформаційних технологій та комп’ютерної інженерії.

Переможцем серед першокурсників (а їх було три команди) стала команда з ФІТКІ «Keep It Tok» у складі: Швачича Костянтина (гр.1ПІ-17б) – капітана команди, Шевчук Олени (гр.1КН-17б), Буксир Яни (гр.1КН-17б), Шептякова Ігоря (гр.1КН-17б), Шевчук Владислави (гр.2КН-17б), Закандаева Валентина (гр.1КН-17б).

Переможці Фестивалю Гумору серед першокурсників – команда з ФІТКІ «Keep It Tok»

Чудово виступила і друга команда першокурсників з ФІТКІ «911», яку відмітили журі як перспективну молоду команду, її склад: Говорун Володимир (гр.2БС-17б) – капітан команди, Мошенська Софія (гр.2ПІ-17б), Ковальов Денис (гр.2БС-17б), Буняк Віталій (гр.2БС-17б), Діденко Юрій (гр.1КН-17б), Маценко Сергiй (гр.2БС-17б).

Команда першокурсників з ФІТКІ «911»

А Кубок переможця на Фестивалі Гумору отримала збірна команда факультету ІТКІ — команда «I-E-A-I-A-I-O». Склад команди: Каневський Микола (гр.2КІ-17м) – капітан команди, Морозов Олександр (гр.2КН-14б), Колесников Юрій (гр.2КН-16б), Клименко Денис (гр.3КН-16б), Зарицький Олександр (гр.1КН-16б), Душко Аліна (гр.2БС-16б), Климчук Анастасія (гр.1КН-17б), Грінчук Марія (гр.2БС-17б), Клямчук В’ячеслав (гр.1КН-16б), Руденко Максим (гр.3КН-16б).

Переможці Фестивалю Гумору ВНТУ – збірна команда з ФІТКІ «I-E-A-I-A-I-O»

Пишаємося нашими кмітливими і креативними студентами!