ВИКЛАДАЧ КАФЕДРИ ОБЧИСЛЮВАЛЬНОЇ ТЕХНІКИ – ПРИЗЕР ЗМАГАНЬ З КУЛЬОВОЇ СТРІЛЬБИ PDF Друк e-mail
Новини

14 листопада 2017 року в стрілецькому тирі ВНТУ відбулися змагання з кульової стрільби — відкрита першість ВНТУ серед студентів, викладачів та співробітників.

Серед викладачів у стрільбі з гвинтівки 2 місце посів доцент кафедри ОТ Леонід Крупельницький.

Як призер змагань Леонід Віталійович через тиждень візьме участь у Спартакіаді області серед ВНЗ.

Побажаємо йому влучних пострілів і перемоги!

Останнє оновлення на П'ятниця, 24 листопада 2017, 07:42