Студентка кафедри програмного забезпечення найкраще написала правовий диктант PDF Друк e-mail
Новини

Інститут соціально-гуманітарних наук, кафедра суспільно-політичних наук, студенти факультету інформаційних технологій та комп’ютерної інженерії ВНТУ долучились до Всеукраїнського правового диктанту, який 25 жовтня 2017 року в нашому університеті провела Експертна юридична служба України.

Серед студентів найкращий результат з правової підготовки показала студентка кафедри програмного забезпечення Любов Мельник (гр.1ПІ-16б).

Як переможець акції Люба отримала сертифікат, що надає право на безкоштовну консультацію з будь-яких питань у галузі права, окрім питань, що стосуються підприємницької діяльності, додаток з результатами тестування та інструкцією по використанню можливості безкоштовної консультації у адвоката.