«СТУДЕНТСЬКА ОСІНЬ» ПЕРШОКУРСНИКІВ PDF Друк e-mail
Новини

У Вінницькому національному технічному університеті пройшов традиційний щорічний конкурс сценічних талантів першокурсників «Студентська осінь». Змагання відбувалися впродовж двох днів — 7 і 9 листопада. І як завжди, відзначалися досить високими вимогами до конкурсантів: вони мали показати не просто концертні номери, а невеличкий спектакль. Нинішнього року студенти ВНТУ готували літературно-музичну композицію «Країни Європи». Кожен факультет презентував на сцені одну з країн Євросоюзу — мовою сценічного дійства розповідали про традиції, історію, мистецтво, про особливості країни.

Команда першокурсників факультету інформаційних технологій і комп’ютерної інженерії презентувала країну Англію через сценарій про знаменитого агента 007 Джеймса Бонда, якого віртуозно зіграв студент кафедри програмного забезпечення Костянтин Швачич (гр.1ПІ-17б).

Наші першокурсники ФІТКІ показали чудову командну роботу і стали призерами конкурсу, отримавши 2 місце і грамоту за кращий сценарій.

Команда першокурсників ФІТКІ отримує грамоту та солодкий приз

В особистих номінаціях грамоту за найкращий вокальний номер отримала студентка кафедри захисту інформації Грінчук Марія (гр.2БС-17б).

Грінчук Марія отримує грамоту за найкращий вокальний номер

Також команда ФІТКІ отримала грамоту за найкращий номер – за сценічний бій.

Вітаємо з перемогою команду першокурсників ФІТКІ у складі: Климчук Анастасії (гр.1КН-17б), Швачича Костянтина (гр.1ПІ-17б), Шевчук Олени (гр.1КН-17б), Дідик Яни (гр.1КН-17б), Шептякова Ігоря (гр.1КН-17б), Шевчука Андрія (гр.1КН-17б), Кучеренко Ольги (гр.1КН-17б), Каплунського Олександра (гр.1КН-17б), Городецького Юрія (гр.1КН-17б), Грінчук Марії (гр.2БС-17б), Говоруна Володимира (гр.2БС-17б), Цимбалюка Максима (гр.1КН-17б), Доманського Антона (гр.1КН-17б), Левченка Нікіти (гр.1КН-17б), Мошенської Софії (гр.2ПІ-17б), Хазівалієвої Ірини (гр.2КН-17б), Шевчука Влада (гр.2КН-17б) та Побережника В’ячеслава (гр.1КН-17б).

Команду першокурсників до виступу готували активісти студентського самоврядування ФІТКІ Морозов Олександр (гр.2КН-14б), Клименко Денис (гр.3КН-16б), Колесников Юрій (гр.2КН-16б), Зарицький Олександр (гр.1КН-16б), Руденко Максим (гр.3КН- 16б), Клямчук В’ячеслав (гр.1КН-16б) та Михайлюк Лілія (гр.2КН-17б).