ПЕРЕМОГИ БАСКЕТБОЛІСТІВ З ФІТКІ PDF Печать E-mail
Новини

8 листопада 2017 року у спортивному залі університету відбулася відкрита Першість ВНТУ з баскетболу (3х3). Такі змагання кафедрою фізвиховання і спортивним клубом ВНТУ були проведені вперше в стінах нашого ВНЗ.

У змаганнях взяло участь 5 команд і за коловою системою вони розіграли Першість ВНТУ з баскетболу 3х3. Серед призерів змагань – студенти факультету інформаційних технологій та комп’ютерної інженерії.

2 місце у команди «ТГК», до складу якої входить студент ФІТКІ Хомяченко Руслан (гр. 1БС-14б).

3 місце посіла команда «Ракета», у складі якої – два студенти ФІТКІ
Прокопчук Кирил (гр. 2КН-16б) та Мельник Сергій (гр. 1КН-16б).

Переможці та призери змагань були нагороджені дипломами Вінницького обласного центру фізичного здоров`я населення «Спорт для всіх» (директор Віталій Копач), які вручили тренера збірних команд ВНТУ з баскетболу Підлужняк Олександр та Горбатий Андрій.

Вітаємо наших студентів з перемогою!