ПЕРШОКУРСНИКИ ФІТКІ – ЧЕМПІОНИ ВНТУ З МІНІ-ФУТБОЛУ PDF Друк e-mail
Новини

З 18 жовтня по 7 листопада 2017 року проходила відкрита Першість Вінницького національного технічного університету з міні-футболу серед першокурсників.

Змагання проходили за коловою системою у п’ять турів.

Було зіграно 15 зустрічей, які визначили переможців та призерів з міні-футболу серед першокурсників ВНТУ.

1 місце посіла команда студентів факультету інформаційних технологій і комп’ютерної інженерії.

Склад команди:

Олександр Васильков (гр.1ПІ-17б),

Богдан Король (гр.3ПІ-17б),

Ярослав Кулик (гр.1БС-17б),

Віталій Леськов (гр.1КІ-17б),

Ярослав Піскунов (гр.2ПІ-17б),

Денис Роботько (гр.2ПІ-17б),

Олексій Складанюк (гр.2ПІ-17б),

Михайло Чухомець (гр.3ПІ-17б),

Дмитро Храпа (гр.3ПІ-17б),

Лема Кастанела Кевін Александер (гр.3ПІ-17б),

Олексій Рудаков (гр.3ПІ-17б).

Вітаємо наших футболістів з перемогою!