Результати виступів студентів ІнІТКІ у Всеукраїнських олімпіадах і конкурсах у 2008-2009 н. р PDF Друк e-mail
Новини - Останні новини

Завершується 2008-2009 н.р. і можна підбити підсумки виступів студентів ІнІТКІ на Всеукраїнських конкурсах студентських наукових робіт і Всеукраїнських олімпіадах. Отже, в яких наукових змаганнях брали участь наші студенти і як вони виступили.

Конкурси

Інформатика, обчислювальна техніка та автоматизація

У цьому конкурсі брали участь наші студенти Людмила Малишко та Володимир Рибак. Виступили вони досить вдало, отримавши відповідно дипломи ІІ та І ступеню. До речі, цей конкурс, який проводить наш університет, корстується великою популярністю, і наші студенти виявилися у числі кращих серед 145 учасників конкурсу з 55 ВНЗ України.

Інформатика та кібернетика

Цей конкурс проводив Севастопольський національний технічний університет. Від нашого інституту в ньому брали участь Інна Михайлова та Сергій Богомолов. Роботу Інни було нагороджено заохочувальним дипломом, а ось Сергій змагався «по-дорослому» і виборов диплом ІІ ступеню. Як не дивно, це його трохи засмутило, тому що він налаштовувся тільки на І місце, проте з Севастополя Сергій повернувся засмаглий і з чудовими враженнями.

Математичні науки

У конкурсі, що проходив у Вінницькому державному педагогічному унверситеті, взяли участь роботи Аліни Остапенко та Максима Гаєвського. У другий (очний) тур пройшла робота Аліни Остапенко. За результатами підсумкової конференції вона отримала диплом ІІІ ступеню.

Телекомунікаційні системи та мережі

Проводився він в Одеській національній академії зв'язку імені О. С. Попова. Хоча цей конкурс і не зовсім «наш», одну роботу студентки Тетяни Куби на цей конкурс від нашого інституту було представлено. Вона пройшла у другий (очний) тур, що вже було успіхом, проте призового місця не посіла.

Олімпіади

Програмування

На Всеукраїнській олімпіаді з програмування, яка вже традиційно проводиться у ВНТУ, наша команда у складі Віталія Невідомого, Євгена Михалевського та Олексія Стаха посіла 14 місце. Звичайно, наші хлопці привчили нас до перемог, тому такий результат сприймався як невдача. Частково вони реабілітували себе у півфіналі Всеукраїнської олімпіади з програмування, посівши 2 місце. Сподіваємося, що набувши досвіду наша команда вдаліше виступить у наступному році.

Системне програмування

Ця олімпіада проводилася у Харківському національному технічному університеті. Можливо, це найскладніше із змагань, в якому беруть участь наші студенти, оскільки проводиться вона не з окремої дисципліни «Системне програмування», а з відповідної спеціальності, тобто деякі питання, що виносяться на олімпіаду, нашими студентами не вивчаються. Проте наші учасники Володимир Рибак, Святослав Рябокінь і Євген Панасюк змагалися гідно і пройшли у другий тур, але посіли місця у другому та третьому десятку серед більше 100 учасників.

Інформатика

У цій олімпіаді, яка проводилася у Харківському національнлму педагогічному університеті ім. Г. С. Сковороди наш студент Віталій Невідомий здобув перемогу та отримав диплом І ступеню. Віталій гідно виступив і у першому турі, де представлялася наукова робота, і у другому, де власно розв'язувалися конкурсні задачі. Тож ми вітаємо Віталія з цією заслуженою перемогою.

Українська мова

У цій олімпіаді, яка проходила в Чернівецькому національному університеті ім. Ю. Федьковича, брала участь Ольга Манаєва. Вона показала найкращий результат серед усіх учасників, проте не стала переможцем, оскільки навчається на третьому курсі, а олімпіада проводиться серед студентів першого та другого курсу. Звичайно, прикро, але можна перефразувавши девіз олімпіад скажемо: головне — не перемога, а результат.

Отже, студенти ІнІТКІ у 2008-2009 н.р. двічі ставали переможцями та тричі призерами Всеукраїнських конкурсів і олімпіад. Сподіваємося, що в наступному році вони також будуть гідно представляти свій інститут і університет на Всеукраїнських та міжнародних олімпіадах і конкурсах.

Останнє оновлення на Понеділок, 20 грудня 2010, 23:06