Студентка ФІТКІ вчилася 3D моделюванню у Барселоні PDF Друк e-mail
Новини - Останні новини

Цієї осені мені випала нагода стати учасником міжнародного осіннього курсу від BEST( Board of European Students of Technology) у Барселоні - BEST Barcelona Autumn Course 2017. Курс тривав десять днів та об’єднав студентів з різних країн Європи: Португалії, Естонії, Польщі, Хорватії, Словаччини, Італії, Туреччини, Греції, Македонії, Бельгії, Австрії та України.

Курс мав назву «Dream it, Design it, Do It», а темою було 3D моделювання та 3D друк. Це доволі актуально в наш час, оскільки можливість створення швидкого, дешевого та легкого прототипу захоплює увагу не тільки стартаперів, а й працівників великих компаній, до того ж технологія 3D друку невпинно розвивається у всьому світі і знаходить застосування майже у всіх галузях .

3D-принтер у BCN3D

Академічна частина курсу була надзвичайно цікавою та захоплюючою.
Ми відвідали провідні компанії Барселони, що працюють у цій галузі, а також  UPC – Політехнічний Університет Каталонії, побували в  Ateneu de Fabricació, де ми працювали над нашими проектами у командах. Проект був спрямований на вирішення якоїсь соціальної проблеми.

Ми розробили універсальний тримач пляшки з водою та систему для наливання води, призначену для людей з обмеженими можливостями , а також для дітей. Спочатку змоделювали прототип на комп’ютері, а потім надрукували його на 3D принтері, матеріалом слугував пластик.

У вільний від лекцій час ми мали надзвичайно насичену розважальну та культурну програму. Відвідали найвідоміші пам’ятки та визначні місця Барселони, і звичайно ж побували у відомій на весь світ Саґраді Фамілія, а також проводили час на березі Середземного моря, а ввечері влаштовували вечірки.

На вихідних ми мали подорож до невеликого міста Олот – вулканічний район, оточений горами, за 100 кілометрів від Барселони. Ми грали у традиційні каталонські ігри – Gymcana, піднімалися до неактивного вулкану, плавали в басейні, мали вечір танців та інтернаціональний вечір.

На дев’ятому дні курсу ми складали іспит – захист власних проектів перед викладачами та деякими працівниками з UPC. На офіційному закритті ми слухали промову президента BEST Барселони і головного організатора курсу, а також кожен учасник отримав сертифікат.

Головний організатор – Берта (зліва) та
президент BEST Barcelona – Гоноріо (справа)

Подорож подарувала мені нових друзів зі всієї Європи, а також безцінний досвід і яскраві спогади на все життя.

І якщо ти ще маєш сумніви, чи варто їхати на курси від BEST, то вже на власному досвіді можу впевнено сказати: " Просто їдь і ти не пошкодуєш".

Студентка 3-го курсу

кафедри програмного забезпечення