Перемоги студента ФІТКІ Михайла Гусака PDF Друк e-mail
Новини - Останні новини

Студент кафедри програмного забезпечення ФІТКІ Михайло Гусак (гр.1ПІ-14б) захоплюється американським футболом і грає в основному складі команди «Вінницькі вовки» (номер 31).

Михайло Гусак – під номером 31

У вересні 2017 року Михайло у складі команди «Вінницькі вовки» став віце-чемпіоном України, посівши 2 місце у рейтинговій таблиці серед українських команд.

Студент ФІТКІ Михайло Гусак є також головним тренером захисту та координатором захисту команди юніорів.

Михайло Гусак – другий праворуч

4 листопада 2017 року у Вінниці в центральному міському парку проходив турнір з флаг-футболу серед дітей 9-12 років на Кубок "Залізного Вовка". Флаг-футбол — різновид американського футболу, а точніше — його безконтактна версія. У грі заборонені жорсткі контакти, тож спортсмени грають без захисної екіпіровки.

Команда, яку тренує Михайло, виграла цей турнір і в загальній таблиці за сезон взяла 1 місце, ставши чемпіоном України 2017 року.

Також проходив матч з контактного текл-футболу, де інша вікова група дітей, яких тренує Михайло Гусак, віком 13-15 років, здобула перемогу у нелегкій боротьбі з "Молотобійцями" з Києва з рахунком 46-34. Але попри цю перемогу в таблиці не вистачило 1 залікового пункту в різниці забитих і пропущених голів, тож ця команда стала срібним призером Чемпіонату України 2017 серед юнаків.

Вітаємо Михайла з його власними спортивними перемогами та зі спортивними перемогами його підопічних команд!

Останнє оновлення на П'ятниця, 10 листопада 2017, 10:42