У ВНТУ ВШОСТЕ ВІДБУВСЯ НАПІВФІНАЛ СТУДЕНТСЬКОЇ ПЕРШОСТІ СВІТУ З ПРОГРАМУВАННЯ АСМ-ІСРС PDF Друк e-mail
Новини

Вшосте напівфінал студентської першості світу з програмування АСМ-ІСРС по південно-східній Європі (SEERC) відбувся у Вінницькому національному технічному університеті. Міжнародну олімпіаду проводив факультет інформаційних технологій та комп’ютерної інженерії ВНТУ.

Ці престижні змагання глобального рівня цьогоріч 20-22 жовтня 2017 року зібрали у ВНТУ 41 найсильнішу українську команду і 3 команди з Туреччини. Українські команди є переможцями регіональних змагань — попередніх етапів Всеукраїнської олімпіади з програмування, у якій взяли участь понад дві тисячі студентів.

Нині, як і зазвичай, цей світовий напівфінал студентського спортивного програмування відбувся паралельно на двох майданчиках: у Вінницькому національному технічному університеті та Бухарестській політехніці (Румунія). У Бухаресті участь у змаганнях взяли 44 команди з Кіпру, Болгарії, Македонії, Румунії, Сербії, Молдови та Туреччини. Отож, всього у півфіналі першості світу взяли участь 87 команд з 6 країн південно-східної Європи.

Команда ВНТУ у складі студентів ФІТКІ Олександра Спажева (гр.2КН-15б), Євгенія Щербіни (гр.1КН-17м) та Юрія Шмерчука (гр.1ПІ-17м) посіла 12-те місце по південно-східній Європі.

Юрій Шмерчук, Олександр Спажев та Євгеній Щербіна

Останнє оновлення на П'ятниця, 10 листопада 2017, 09:35