СТУДЕНТИ ФІТКІ – ПЕРЕМОЖЦІ КУБКУ ВІННИЦІ З ІНТЕЛЕКТУАЛЬНИХ ІГОР PDF Друк e-mail
Новини

З 30 жовтня по 2 листопада 2017 року у Вінницькому міському Палаці мистецтв «Зоря» тривав 24-й відкритий Кубок Вінниці з інтелектуальних ігор на призи міського голови. Підтримували дійство департамент соціальної та молодіжної політики Вінницької ОДА та страхова компанія «Місто». Студенти факультету інформаційних технологій та комп’ютерної інженерії ВНТУ блискуче виступили на інтелектуальних змаганнях.

У турнірі з гри «ЩО? ДЕ? КОЛИ?» 30 жовтня взяли участь понад 70 команд, з них 17 – студентських. А найкращими стали студенти ВНТУ.

1 місце здобула команда «ТТТ», до складу якої входять студенти ФІТКІ з кафедри програмного забезпечення Іван Янковий (гр.1ПІ-17м), Віталій Пірко (гр.1ПІ-17м), Олег Прус (гр.2ПІ-16м).

Команда інтелектуалів «ТТТ»

2 місце виборола команда студентів ФІТКІ «Грюн Херц» у складі: Андрія Андрєєва (гр.2ПІ-14б), Олександра Трача (гр.2ПІ-14б), Богдана Любивого (гр.2ПІ-14б), Олени Дажури (гр.2ПІ-14б), Олексія Кавки (гр.1ПІ-14б) та Олександра Стрижалова (гр.1КН-15б).

Команда інтелектуалів  «Грюн Херц»

Пишаємося перемогою наших студентів!

Останнє оновлення на П'ятниця, 10 листопада 2017, 09:12