Студенти ФІТКІ – призери змагань з тенісу PDF Друк e-mail
Новини

1 листопада 2017 року за програмою Спартакіади ВНТУ «Молодь і спорт України» серед збірних команд навчальних факультетів ВНТУ проводився командний Чемпіонат з настільного тенісу.

У змаганнях брали участь 7 факультетів.

2 місце посіла команда факультету інформаційних технологій та комп’ютерної інженерії у складі Григоришена Олександра (гр.2КІ-16б), Гибала Владислава (гр.2ПІ-15), Дищук Юліанни (гр.1КІ-16б).

В особистому заліку 3 місце – у Олександра Григоришена та 2 місце серед дівчат – у Дищук Юліанни.

Вітаємо наших студентів з перемогою!