СТУДЕНТИ ФІТКІ – ФІНАЛІСТИ ВСЕУКРАЇНСЬКИХ КОНКУРСІВ ІННОВАЦІЙНИХ ПРОЕКТІВ PDF Друк e-mail
Новини

Восени 2017 року студенти факультету інформаційних технологій і комп’ютерної інженерії ВНТУ Олександр Полторак (гр.1КІ-16мс) та Роман Казаков (гр.1БС-16мс) стали фіналістами кількох Всеукраїнських конкурсів інноваційних проектів у м. Києві, де презентували свою розробку, яка увійшла в 30 кращих проектів України.

Студенти ФІТКІ Олександр Полторак і Роман Казаков дорогою до успіху

На конкурсах Олександр Полторак і Роман Казаков захищали свій проект «Smart Window». Ідея стартапу – створення інтелектуальної системи очищення вікон, яка активізується по мірі їх забруднення. Система дозволяє економити кошти, час та зусилля, яких потребує очищення вікон, особливо на хмарочосах.

Наші студенти стали фіналістами Всеукраїнського конкурсу інноваційних проектів ”Sikorsky Challenge” у КПІ, фіналістами Всеукраїнського конкурсу ”Innovation Festival” в університеті ім. Шевченка, де презентувалися топ 30 кращих проектів України. Проект «Smart Window» був визнаний серед кращих проектів України в номінації економічних інновацій.

Олександр Полторак і Роман Казаков також стали фіналістами Всеукраїнського конкурсу інновацій TETRIX та презентували свій проект на бізнес-форумі Olerom Forum One.

Фестиваль інновацій TETRIX проходив у жовтні 2017 року під патронатом академічного інкубатора Yep та під менторством лідерів стартап комьюніті України, Польщі й Ізраїля. Презентація проектів відбувалася у форматі – 3 хвилини пітч та 3 хвилини запитань по проекту.

На бізнес-форумі Olerom Forum One більше дев’яти годин відомі на весь світ спікери виступали перед аудиторією більш ніж 10 000 учасників. Паралельно проводились виставки стартапів, які мали презентаційні стенди та певні досягнення в своїх проектах. Тож потрапити зі своєю розробкою на форум такого рівня – це великий успіх і серйозне досягнення.

Пишаємося нашими студентами!

Бажаємо Олександру і Роману успіху у просуванні проекту і нових перемог!

Останнє оновлення на П'ятниця, 03 листопада 2017, 10:14