У МІНІ-ФУТБОЛІ НАЙСИЛЬНІШІ ПРОГРАМІСТИ PDF Друк e-mail
Новини - Останні новини

З  5 по 26 жовтня 2017 року за програмою Спартакіади ВНТУ «Молодь і спорт України» 2017-2018 н.р. серед збірних команд 2-5 курсів навчальних факультетів ВНТУ проводився Чемпіонат з міні-футболу.

Змагання проходили за коловою системою в VII турів.

Зіграли за цей період 21 зустріч. Вони й визначили переможців і призерів Чемпіонату з міні-футболу 2017.

Перше місце посіла команда студентів факультету інформаційних технологій і комп’ютерної інженерії.

Склад команди:

Назар Чистяков (3КН-15б), Роман Добера (2КН-15б), Максим Вітовіч (1БС-14б), Владислав Когут (1КН-15мс*), Костянтин Бурлетов (1КІ-16мс), Роман Павлович (1КН-14б), Віталій Мочкодан (1КН-15б), Владислав Опарастюк (3КН-16б), Ігор Кобися (1ПІ-14б), Микола Демчук (1ПІ-16б), Маігуа Астуділло Оскар Стевент (1БС-15б), Максим Грабов`як (1БС-15б), Владислав Барановський (2КН-14б), Артем Мельник (1КН-17мс), Кангі Алешандре Зау (2ПІ-15б).

Вітаємо наших футболістів з перемогою!