ПЕРЕМОГА СТУДЕНТА ФІТКІ У КОЗАЦЬКИХ ЗАБАВАХ-2017 PDF Друк e-mail
Новини - Останні новини

12 жовтня 2017 року, напередодні Дня українського козацтва, Дня захисника України та свята Покрови Пресвятої Богородиці на спортивних майданчиках ВНТУ відбувся студентський спортивний захід — «Козацькі забави».

Проводилися «Козацькі забави» за сприяння управління фізичної культури облдержадміністрації та Вінницького обласного центру фізичного здоров`я населення «Спорт для всіх».

У заході взяли участь 7 збірних команд вищих навчальних закладів І-ІV р.а Вінниці. Збірна команда ВНТУ посіла друге місце, поступившись спортсменам з педуніверситету.

До складу команди ВНТУ увійшов студент ФІТКІ Стойко Артем (гр.1БС-17).

У програму змагань входили силові конкурси для юнаків: «прогулянка фермера», «закинь колоду», «буксирування колеса» та перетягування канату, змагання на влучність (стрільба по мішенях з пейнтбольної гвинтівки).

Вітаємо Артема з перемогою!

Для дівчат: вікторина «Українське козацтво», конкурс плетіння «пояс української козачки» та «смуга перешкод».

Збірна команда ВНТУ посіла друге місце, поступившись козакам та козачкам з педуніверситету та була нагороджена срібними медалями, дипломами та пам’ятними призами від Вінницького обласного центру фізичного здоров`я населення «Спорт для всіх».

Останнє оновлення на Вівторок, 24 жовтня 2017, 14:27