Студент ФІТКІ на чемпіонаті Європи з армрестлінгу PDF Друк e-mail
Новини

У м. Катовіце (Польща) відбувся чемпіонат Європи з армрестлінгу серед юнаків, юніорів, ветеранів, дорослих та пара-чемпіонат Європи серед спортсменів-інвалідів з вадами зору, слуху та з ураженням ОРА.

Особливістю цьогорічного турніру стала рекордна кількість учасників: у змаганнях взяли близько 900 спортсменів з 34 країн. Блискуче виступили українські спортсмени на чемпіонаті Європи.

У чемпіонаті взяв участь студент ВНТУ з факультету інформаційних технологій та комп’ютерної інженерії Денис Чорний (група 2КН-16б). Денис посів 5 місце у ваговій категорії 60 кг.

Останнє оновлення на Вівторок, 24 жовтня 2017, 14:06