Студент ФІТКІ – стипендіат Вінницької облдержадміністрації та обласної Ради PDF Друк e-mail
Новини

За наказом департаменту освіти і науки Вінницької обласної державної адміністрації №422 призначено стипендію облдержадміністрації та обласної Ради на ІІ півріччя 2017 року (з 01.07.2017 р. по 31.12.2017 р.) студенту 4-го курсу факультету інформаційних технологій та комп’ютерної інженерії ВНТУ з кафедри захисту інформації Головеньку Віталію Олександровичу (гр.1БС-14б).

Віталій активно займається науковою роботою, за результатами досліджень опублікував главу «Research of social networks as a source of information in warfare» у колективній монографії «Inżynier XXI wieku projectujemy przyszlosc, monografia» [ pod red: Jacek Rysiński] - Bielsko-Biała: Wydawnictwo Naukowe Akademii Techniczno-Humanistycznej w Bielsku-Białej, 2016. Також Віталій Головенько брав участь у регіональних науково-практичних конференціях, за результатами яких опубліковано тези доповідей.

Навчається Віталій переважно на оцінки «відмінно», бере активну участь у громадському житті факультету, допомагає в проведенні профорієнтаційної роботи та у підготовці тематичних кафедральних вечорів і семінарів.