Студенти ФІТКІ – призери фіналу Міжнародної студентської олімпіади в ІТ-сфері «IT-Universe-2017» PDF Друк e-mail
Новини - Останні новини

У Києві відбувся фінал Міжнародної студентської олімпіади в ІТ-сфері «IT-Universe-2017». На фінальні змагання було запрошено більше 120 студентів із понад 40 вишів Азербайджанської Республіки, Республіки Білорусь й України.

ВНТУ представляли студенти факультету інформаційних технологій та комп’ютерної інженерії, які готувалися до фіналу під керівництвом викладачів кафедри програмного забезпечення професора Олександра Романюка, доцента Олени Коваленко, доцента Вікторії Войтко та професора кафедри компютерних наук Володимира Месюри.

Команда ВНТУ посіла 2 командне місце у фіналі Міжнародної студентської олімпіади «IT-Universe-2017».

Призерами олімпіади стали студенти ФІТКІ:

Ілля Малініч (гр.1ПІ-16м) – 2-ге місце в номінації «Адміністрування Linux».

Ілля Малініч – крайній ліворуч

Ярослав Драченко (гр.1ПІ-15б), Михайло Кренцін (гр.1ПІ-15б), Ярослав Цвях (гр.2ПІ-15б), Алла Штокал (гр.1ПІ-15б), Дар’я Лудан (гр.2КН-13б) – 1-ше місце в номінації «Розробка мобільних додатків».

Альона Сотнікова (гр.1КН-13б) – 3-є місце в номінації «Керування ІТ-проектами».

Іменними дипломами за краще рішення в номінації «Керування ІТ-проектами» були нагороджені студенти ФІТКІ Анастасія Ярова (гр.1КН-13б), Лілія Михайлюк (гр.2КН-13б), Владислав Нестерук (гр.1ПІ-15б), Владислав Гандрибіда (гр.1ПІ-15б), Ігор Скирський (гр.1ПІ-15б).

Ігор Скирський – у першому ряду крайній праворуч, Владислав Нестерук – у першому ряду по центру, Владислав Гандрибіда – у першому ряду другий ліворуч

Вітаємо наших переможців!