УкраїнськаРусскийEnglish

Факультет інформаційних технологій
та компютерної інженерії

Вінницького національного
технічного університету


Факультет initki.vntu.edu.ua готує висококваліфікованих фахівців галузі знань 12- Інформаційні технології за освітніми програмами Бакалаврату, Магістратури, Аспірантури зі спеціальностей:

121 Інженерія програмного забезпечення /кафедра Програмного забезпечення - pmos.vntu.edu.ua /

122 Комп’ютерні науки /кафедра Комп’ютерних наук - kn.vntu.edu.ua/

123 Комп’ютерна інженерія /кафедра Обчислювальної техніки - ot.vntu.edu.ua/

125 Кібербезпека, спеціалізація - Безпека інформаційних і комунікаційних систем /кафедра Захисту інформації - zi.vntu.edu.ua /

Ґрунтовну математичну підготовку студентів забезпечує кафедра Вищої математики- initki.vntu.edu.ua/wm


Банер
Банер
Переможці Міжнародного конкурсу з комп’ютерної графіки «Артмережа» PDF Друк e-mail
Новини

Підведено підсумки Міжнародного конкурсу з комп’ютерної графіки «Артмережа». Студенти ВНТУ з факультету інформаційних технологій на комп’ютерної інженерії отримали на конкурсі 26 перемог (10 – перших місць, 11 – других місць і 5 – третіх місць):

1 місцеАнастасія Ярова (кафедра КН, гр.1КН-13б) за роботу «Підкорюємо Марс»;

1 місцеВладислав Легойда (кафедра КН, гр.1КН-15мс) за роботу «Війна в Україні»;

1 місцеВладислав Щербань (кафедра ПЗ, гр.2ПІ-16м) за анімаційну роботу «Українці»;

1 місцеОлена Похольчук (кафедра ПЗ, гр.2ПІ-16м) за роботу «Відпочинок»;

1 місцеВасиль Гурський (кафедра ПЗ, гр.1ПІ-13б) за роботу «Тест драйв на Марсі»;

1 місцеОлег Короленко (кафедра КН, гр.1КН-15мс) за роботу «Ми з природою єдині»;

Три 1 місця Анна Волошина (кафедра ПЗ, гр.1ПІ-14б) за роботи «Move your life», «Тimeless», «Space in our hearts»;

1 місцеДарія Романцева (кафедра ЗІ, гр.1БС-13б) за роботу «Книга – таємничий світ»;

2 місцеДарія Романцева (кафедра ЗІ, гр.1БС-13б) за роботу «Час не повернеш ніколи»;

2 місце Анна Волошина (кафедра ПЗ, гр.1ПІ-14б) за роботу «Тear apart»;

2 місцеОлена Похольчук (кафедра ПЗ, гр.2ПІ-16м) за роботу «Море»;

2 місцеОлександр Гаврилюк (кафедра КН, гр.1КН-15мс) за роботу «Чорна кицька»;

2 місцеІван Янковий (кафедра ПЗ, гр.1ПІ-13б) за роботу «Малюнок ящірки»;

2 місцеДмитро Кошельник (кафедра ПЗ, гр.1ПІ-13б) за роботу «Girl»;

2 місцеІрина Самчук (кафедра КН, гр.2КН-13б) за роботу «Lion»;

2 місцеВладислав Щербань (кафедра ПЗ, гр.2ПІ-16м) за роботу «AngularJS»;

2 місцеЮлія Олійник (кафедра КН, гр.1КН-13б) за роботу «Портрет людини»;

2 місцеОлена Літушко (кафедра ЗІ, гр.1БС-13б) за роботу «Чарівний ранковий ліс»;

2 місцеДмитро Графєєв (кафедра ЗІ, гр.1БС-13б) за роботу «ВНТУ»;

3 місцеДарія Романцева (кафедра ЗІ, гр.1БС-13б) за роботу «Очі – люстерко душі»;

3 місцеВладислав Тарануха (кафедра ОТ, гр.1КІ-13б) за роботу «Про природу»;

3 місцеСтаніслав Ткач (кафедра КН, гр.1КН-13б) за роботу «Altair»;

3 місцеКостянтин Гончаренко (кафедра КН, гр.1КН-13б) за роботу «Eyes»;

3 місцеВолодимир Малиновський (кафедра КН, гр.1КН-13б) за роботу «Порятунок після апокаліпсису».

Робота «Війна в Україні» переможця конкурсу Владислава Легойди

Останнє оновлення на Вівторок, 24 жовтня 2017, 12:11
 
Інститут інформаційних технологій та комп’ютерної інженерії. Вінницький національний технічний університет.