Професор кафедри КН – на Фіналі олімпіади зі спортивного програмування у Південній Дакоті (США) PDF Друк e-mail
Новини - Останні новини

У м. Рапід-Сіті (Південна Дакота, США) відбувся 41-й фінал студентської першості світу з програмування АСМ-ІСРС, де змагалися 132 кращі команди з 13 422 команд 2376 університетів 103 країн, які взяли участь у півфіналах цих грандіозних змагань. На старті цих змагань в усьому світі беруть участь більше 30 000 команд (близько 1 млн. студентів)!

У роботі оргкомітету першості світу взяв участь професор кафедри комп'ютерних наук Володимир Месюра – директор вінницького сайту півфіналу АСМ-ІСРС по південно-східній Європі, голова української делегації по презентації України як господаря всесвітнього фіналу АСМ-ІСРС – 2022.

21 жовтня цього року близько 50 кращих команд України вже традиційно зберуться у ВНТУ на черговий півфінал першості світу зі спортивного програмування.

Побажаємо командам нашого університету пробитися до фіналу АСМ-ІСРС – 2019!

Професор Володимир Месюра у Національному парку Південної Дакоти (Гора Рашмор з витісненими на камені головами 4-х президентів США)

З керівництвом АСМ-ІСРС (зліва направо: Ліза Донахью – менеджер АСМ-ІСРС; Джеймс Комер – директор півфіналів АСМ-ІСРС; Віталій Бондаренко – тренер команди Київського національного університету ім. Т.Шевченка; Володимир Месюра – професор кафедри КН ВНТУ, директор Вінницького сайту півфіналу АСМ-ІСРС по південно-східній Європі; Біл Поучер – виконавичй директор АСМ-ІСРС, Джуф Донахью – заступник виконавчого директора АСМ-ІСРС, виконавчий директор фіналів АСМ-ІСРС)

Останнє оновлення на Середа, 18 жовтня 2017, 12:49