Аспірантка ФІТКІ – на конференції у Сан-Хосе (Каліфорнія, США) PDF Друк e-mail
Новини - Останні новини

Аспірантка 2 року навчання кафедри комп'ютерних наук з факультету інформаційних технологій та комп’ютерної інженерії Тетяна Польгуль взяла участь у конференції "F8: Facebook Developer Conference", яка відбулася в Сан-Хосе, Каліфорнія (США).

Тема дисертаційної роботи аспірантки пов'язана з технологіями BigData та інтелектуальним аналізом даних, а отже Кремнієва Долина – це саме те місце, де така тематика якраз у тренді, тому Тетяні вдалося обмінятися досвідом та дізнатися про нові тенденції розвитку інформаційних технологій, а також зустрітися з випускниками кафедри комп'ютерних наук, які працюють у Facebook та Google, а також із засновником Facebook – Марком Цукербергом!

Бажаємо Тетяні подальших успіхів та вагомих наукових здобутків!

На конференції "F8: Facebook Developer Conference", Тетяна – друга ліворуч

Останнє оновлення на Середа, 18 жовтня 2017, 12:44