УкраїнськаРусскийEnglish

Факультет інформаційних технологій
та компютерної інженерії

Вінницького національного
технічного університету


УВАГА!

Наш Факультет визнано найкращим у ВНТУ

За підсумками рейтингування 2017-2018 н.р. ФІТКІ посів I місце в університеті

Факультет initki.vntu.edu.ua готує висококваліфікованих фахівців галузі знань 12- Інформаційні технології за освітніми програмами Бакалаврату, Магістратури, Аспірантури зі спеціальностей:

121 Інженерія програмного забезпечення /кафедра Програмного забезпечення - pmos.vntu.edu.ua /

122 Комп’ютерні науки /кафедра Комп’ютерних наук - kn.vntu.edu.ua/

123 Комп’ютерна інженерія /кафедра Обчислювальної техніки - ot.vntu.edu.ua/

125 Кібербезпека, спеціалізація - Безпека інформаційних і комунікаційних систем /кафедра Захисту інформації - zi.vntu.edu.ua /

Ґрунтовну математичну підготовку студентів забезпечує кафедра Вищої математики- initki.vntu.edu.ua/wm


Корисні посилання

Журнал  "Інформаційні технології та комп'ютерна інженерія" Науково-технічний центр "Аналого-цифрові системи" Науково-технічна конференція підрозділів ВНТУ - ФІТКІ Локальна мережева академія CISCO ВНТУ Конференція «Методи та засоби кодування, захисту й ущільнення інформації» Кафедра ОТ у мережі Facebook

Банер
Банер
Переможці XV Міжнародного конкурсу з Web-дизайну та комп'ютерної графіки PDF Друк e-mail
Новини - Останні новини

Підведено підсумки XV Міжнародного конкурсу з Web-дизайну та комп'ютерної графіки. Студенти ВНТУ з факультету інформаційних технологій на комп’ютерної інженерії отримали на конкурсі 25 перемог.

СТУДЕНТИ ВНЗ

Краща 2D-растрова графіка

1 місце

Копитко Наталія Олександрівна (кафедра ПЗ, гр.1ПІ-13б)

 

 

1 місце

Островська Вероніка Михайлівна (кафедра ЗІ, гр.1БС-13б)

 

 

3 місце

Гаврилюк Олександр Миколайович (кафедра КН, гр. 1КН-15мс)

 

 

3 місце

Івченко Ксенія Володимирівна (кафедра ПЗ, гр.1ПІ-16м)

 

 

3 місце

Кошолап Микола Олександрович (кафедра ОТ, гр.2КІ-13б)

 

 

Краща 2D-растрова графіка (фотоколаж)

1 місце

Гончарук Андрій Михайлович (кафедра ПЗ, гр.1ПІ-16м)

 

 

1 місце

Кокушкін Владислав Максимович (кафедра ПЗ, гр.2ПІ-16б)

 

 

2 місце

Короленко Олег Олександрович (кафедра КН, гр. 1КН-15мс)

 

 

3 місце

Польова Марія Валеріївна (кафедра ПЗ, гр.1ПІ-16м)

 

 

3 місце

Легойда Владислав Вікторович (кафедра КН, гр. 1КН-15мс)

 

 

Краща 2D-векторна графіка

1 місце

Кокушкін Владислав Максимович (кафедра ПЗ, гр.2ПІ-16б)

 

 

2 місце

Липач Марія Євгеніївна (кафедра КН, гр.2КН-16б)

 

 

3 місце

Лудан Дар’я Віталіївна (кафедра КН, гр.2КН-13б)

 

 

Краща 3D-графіка

2 місце

Білик Владислав Олегович (кафедра ПЗ, гр.2ПІ-14б)

 

 

3 місце

Гедзь Дмитро Олегович (кафедра ОТ, гр.2КІ-13б)

 

 

Краща GIF-анімація

1 місце

Кравчук Микола Михайлович (кафедра ПЗ, гр.1ПІ-13б)

 

 

3 місце

Риндін Сергій Анатолійович (кафедра ПЗ, гр.2ПІ-14б)

 

 

Краща Flash-анімація

3 місце

Шелеменцев Олександр Сергійович (кафедра ПЗ, гр.1ПІ-15мс)

 

 

Краще інформаційне наповнення

1 місце

Отришко Володимир Олександрович (кафедра ПЗ, гр.1ПІ-15мс)

 

 

Краща програмна реалізація

1 місце

Гронюк Владислав Русланович (кафедра ОТ, гр.1КІ-13б)

 

 

2 місце

Кренцін Михайло Дмитрович (кафедра ПЗ, гр.1ПІ-15б)

 

 

2 місце

Ніколайчук Владислав Олександрович (кафедра ПЗ, гр.2ПІ-15б)

 

 

3 місце

Мінів Роман Петрович (кафедра ПЗ, гр.1ПІ-15б)

 

 

Краща графічна реалізація

2 місце

Ель Жеддауї Хашем (кафедра ПЗ, гр.2ПІ-14б)

 

 

3 місце

Черната Тарас Петрович (кафедра ОТ, гр.1КІ-13б)

 

 

Вітаємо наших переможців!

Останнє оновлення на Середа, 18 жовтня 2017, 12:38
 
Інститут інформаційних технологій та комп’ютерної інженерії. Вінницький національний технічний університет.