Переможці півфіналу України зі спортивного програмування PDF Друк e-mail
Новини - Останні новини

У Тернополі у вересні 2017 року відбувся Всеукраїнський півфінал студентської олімпіади зі спортивного програмування, що є ¼ світового фіналу.

Переможцями змагань стали студенти ВНТУ з факультету інформаційних технологій та комп’ютерної інженерії:

• перше місце виборола команда VNTU_TreeS у складі студентів Євгена Щербіни (гр.1КН-13б), Юрія Шмерчука (гр.1ПІ-13б), Олександра Спажева (гр.2КН-15б), тренер – доцент кафедри комп’ютерних наук Володимир Месюра;

• друге місце посіла команда VNTU_Destructor у складі студентів кафедри програмного забезпечення Богдана Стахова (гр.1ПІ-16м), Петра Гаврилюка (гр.1ПІ-16м), Олега Яворовича (гр.1ПІ-16м), тренер – доцент кафедри програмного забезпечення Вікторія Войтко.

Хороші результати показала також команда VNTU_RED у складі студентів кафедри програмного забезпечення Сергія Мазурка (гр.1ПІ-16м), Сергія Чарікова (гр.1ПІ-13б), Михайла Ковбасюка (гр.1ПІ-16м), тренер – доцент кафедри програмного забезпечення Вікторія Войтко.

Ці три команди представлятимуть ВНТУ на Півфіналі світу зі спортивного програмування (Всеукраїнському фіналі), що відбудеться у ВНТУ 21 жовтня 2017 року.

Переможець олімпіади Олександр Спажев (гр.2КН-15б)

Останнє оновлення на Середа, 18 жовтня 2017, 12:32