Студенти ФІТКІ – переможці інтелектуальних ігор PDF Друк e-mail
Новини - Останні новини

12 жовтня 2017 року у ВНТУ відбувся турнір з інтелектуальних ігор, присвячений Дню захисника Вітчизни.

Інтелектуальний кіно-конкурс — (за картинками відгадати фільм) і приз (мікро-флешку на 16Гб) виграла (1 місце) команда КН-United у складі третьокурсників кафедри комп’ютерних наук з факультету інформаційних технологій та комп’ютерної інженерії Олександра Стрижалова, Олександра Гурського та Марка Слободянюка (гр.1КН-15б).

Команда КН-United у складі Олександра Стрижалова, Олександра Гурського та Марка Слободянюка

А переможцем (1 місце) інтелектуального турніру з «Що? Де? Коли?» цього дня стала команда «Грюн Херц» студентів 4-го курсу ФІТКІ з кафедри програмного забезпечення у складі Андрія Андреєва, Владислава Білика, Олександра Трача та Олени Дажури (гр.2ПІ-14б).

Вітаємо наших інтелектуалів!

Останнє оновлення на Середа, 18 жовтня 2017, 12:30