Перемоги студента ФІТКІ у складі команди «Вінницькі Вовки» PDF Друк e-mail
Новини

Студент кафедри програмного забезпечення ФІТКІ Михайло Гусак (гр.1ПІ-14б) захоплюється американським футболом і грає в основному складі команди «Вінницькі вовки» (номер 31).

Михайло Гусак – у другому ряду другий ліворуч

Два останні матчі збірної «Вінницькі вовки» закінчилися впевненою їх перемогою.

«Вінницькі вовки» обіграли команду «Левів» зі Львову з рахунком 25:11. Обидві команди були налаштовані лише на перемогу, оскільки, в цьому сезоні УЛАФ вони йшли без поразок. Тож це гучна перемога вінницької збірної.

А у грі з київською командою «Слов’яни» наші «Вінницькі Вовки» виграли «в суху» з рахунком 70:0. Михайло Гусак у цій грі відмітився одним тачдауном в нападі та 2 перехопленнями м’яча в захисті, що є чудовим результатом.

Вітаємо Михайла зі спортивними перемогами!

Останнє оновлення на Середа, 18 жовтня 2017, 12:26