Стажування доцента кафедри програмного забезпечення в Австралії PDF Друк e-mail
Новини

Кандидат технічних наук, доцент кафедри програмного забезпечення Олександр Рейда пройшов стажування у м. Брисбен (Австралія).

Олександр Рейда стажувався в компанії «Wehrli & Assoc. L.L.C.», де ознайомився з сучасними методами розробки інтерфейсних додатків, пройшов практичне стажування з програмування USB інтерфейсних додатків.

Отриманий досвід Олександр Рейда буде використовувати при викладанні профільного курсу «Основи програмної інженерії» для студентів спеціальності «Інженерія програмного забезпечення».