Спортивні перемоги Олександра Недоснованого PDF Друк e-mail
Новини

Олександр Недоснований (гр. 1КІ-16мс) – студент факультету інформаційних технологій та комп'ютерної інженерії ВНТУ спеціальності «Комп’ютерна інженерія», навчається на 2-гому курсі за скороченим терміном навчання на базі диплому молодшого спеціаліста.

За час навчання в університеті Олександр отримав гучні спортивні перемоги: золоту медаль на відкритій першості України з легкої атлетики з 5-ти борства у м. Одеса (2016 рік), золоту медаль на чемпіонаті України з легкої атлетики з 10-ти борства у м. Кіровоград (2016 рік), золоту медаль на чемпіонаті України з легкої атлетики у приміщенні з 7-ти борства у м.Суми (2016 рік).

Олександр є багаторазовим чемпіоном Вінницької області з легкої атлетики та легкоатлетичних багатоборств.

Серед останніх спортивних перемог Олександра Недоснованого назвемо:

• 1-ше місце в естафеті 4 по 400 метрів, 2-ге місце на 4 по 100 метрів, 2-ге місце з бігу на 200 метрів та 2-ге місце на 400 метрів на XIII літній універсіаді Вінницької області серед ВНЗ 3-4 р.а. з легкої атлетики, що проходила у Вінниці на центральному стадіоні в парку ім.Горького;

• на універсіаді України в м. Луцьк у складі збірної ВНТУ були показані кращі результати сезону та особисті рекорди з бігу на 4 по 400 метрів, що допомогло команді потрапити до фінальних змагань;

• 2-ге місце у складі збірної команди ВНТУ у традиційній легкоатлетичній естафеті, присвяченій 72-й річниці перемоги на нацизмом у Європі серед ВНЗ 3-4 р.a., що проходила у м.Вінниця.

Останнє оновлення на Середа, 18 жовтня 2017, 12:14