Троє доцентів ФІТКІ стажувалися у Люблінській Політехніці PDF Друк e-mail
Новини - Останні новини

Троє доцентів факультету інформаційних технологій та комп’ютерної інженерії ВНТУ Оксана Романюк (кафедра програмного забезпечення), Тетяна Трояновська (кафедра обчислювальної техніки) та Людмила Савицька (кафедра обчислювальної техніки) понад тиждень стажувалися в університеті Politechnika Lubelska (м. Люблін, Польща), де знайомилися з сучасними підходами до викладання інформаційних технологій.

Наші викладачі ознайомилася з особливостями організації навчального процесу в університеті Politechnika Lubelska, з матеріально-технічною та навчально-методичною базами університету, роботою з бібліотечним фондом.

Відвідали лекції та семінари, присвячені сучасним тенденціям розвитку інформаційних систем та технологій, зокрема, в сфері тестування та оцінювання якості програмного забезпечення, організації та захисту баз даних, а також ознайомилися з напрямками наукової діяльності університету Politechnika Lubelska.

По завершенню стажування Оксана Романюк, Тетяна Трояновська та Людмила Савицька отримали сертифікати. Доценти ФІТКІ будуть використовувати отриманий досвід при викладанні навчальних дисциплін студентам спеціальностей «Інженерія програмного забезпечення» та «Комп’ютерна інженерія».