УкраїнськаРусскийEnglish

Факультет інформаційних технологій
та компютерної інженерії

Вінницького національного
технічного університету


Факультет initki.vntu.edu.ua готує висококваліфікованих фахівців галузі знань 12- Інформаційні технології за освітніми програмами Бакалаврату, Магістратури, Аспірантури зі спеціальностей:

121 Інженерія програмного забезпечення /кафедра Програмного забезпечення - pmos.vntu.edu.ua /

122 Комп’ютерні науки /кафедра Комп’ютерних наук - kn.vntu.edu.ua/

123 Комп’ютерна інженерія /кафедра Обчислювальної техніки - ot.vntu.edu.ua/

125 Кібербезпека, спеціалізація - Безпека інформаційних і комунікаційних систем /кафедра Захисту інформації - zi.vntu.edu.ua /

Ґрунтовну математичну підготовку студентів забезпечує кафедра Вищої математики- initki.vntu.edu.ua/wm


Банер
Банер
Троє доцентів ФІТКІ стажувалися у Люблінській Політехніці PDF Друк e-mail
Новини

Троє доцентів факультету інформаційних технологій та комп’ютерної інженерії ВНТУ Оксана Романюк (кафедра програмного забезпечення), Тетяна Трояновська (кафедра обчислювальної техніки) та Людмила Савицька (кафедра обчислювальної техніки) понад тиждень стажувалися в університеті Politechnika Lubelska (м. Люблін, Польща), де знайомилися з сучасними підходами до викладання інформаційних технологій.

 

 

Наші викладачі ознайомилася з особливостями організації навчального процесу в університеті Politechnika Lubelska, з матеріально-технічною та навчально-методичною базами університету, роботою з бібліотечним фондом.

 

 

Відвідали лекції та семінари, присвячені сучасним тенденціям розвитку інформаційних систем та технологій, зокрема, в сфері тестування та оцінювання якості програмного забезпечення, організації та захисту баз даних, а також ознайомилися з напрямками наукової діяльності університету Politechnika Lubelska.

 

По завершенню стажування Оксана Романюк, Тетяна Трояновська та Людмила Савицька отримали сертифікати. Доценти ФІТКІ будуть використовувати отриманий досвід при викладанні навчальних дисциплін студентам спеціальностей «Інженерія програмного забезпечення» та «Комп’ютерна інженерія».

 
Інститут інформаційних технологій та комп’ютерної інженерії. Вінницький національний технічний університет.