Студенти ФІТКІ вчили дітей програмуванню у літній школі скаутів при ВНТУ PDF Друк e-mail
Новини

Студенти факультету інформаційних технологій та комп’ютерної інженерії мають гарну цікаву роботу, займаються улюбленою справою – програмуванням і отримують достойну грошову винагороду. Так і студенти кафедри захисту інформації Іван Микитюк та Костянтин Ткачук (гр. 1БС-14б) мають гарну роботу – у вільний від навчання час розробляють сайти для іноземної фірми. Проте влітку хлопці вирішили попрацювати ще й волонтерами в літніх таборах нового молодіжного руху IT-SCOUTS, що були організовані при ВНТУ. Іван та Костя ділилися з дітьми досвідом, отриманим у рідному виші, вчили дітей програмуванню, новим Інтернет-технологіям та принципам створення власних ІТ-проектів. Це потужна профорієнтаційна робота наших студентів і доброчинний вклад у розвиток молодого покоління.

Іван Микитюк та Костянтин Ткачук на занятті з школярами

Відеосюжет про табір IT-SCOUTS при ВНТУ можна переглянути за адресою: https://www.youtube.com/watch?v=ePrFaKZ9g0I

Останнє оновлення на П'ятниця, 13 жовтня 2017, 08:44