Студенти ФІТКІ – переможці Всеукраїнської олімпіади з інформатики в НТУ «ХПІ» PDF Друк e-mail
Новини

У Національному технічному університеті "Харківський політехнічний інститут" (НТУ "ХПІ") відбувся ІІ тур Всеукраїнської студентської олімпіади з "Інформатики". На тур з'їхались кращі студенти – переможці І туру олімпіади з провідних ВНЗ України.

Вінницький національний технічний університет представляла студентська команда з факультету інформаційних технологій та комп’ютерної інженерії у складі Олександра Спажева (кафедра КН, гр.2КН-15б), Костянтина Костюка (кафедра ПЗ, гр.1ПІ-16б) та Олексія Кавки (кафедра ПЗ, гр.1ПІ-14б).

Олександр Спажев

Костянтин Костюк

Олексій Кавка

Наші студенти показали високий рівень знань з інформатики і стали призерами олімпіади. У командному заліку команда ВНТУ з факультету інформаційних технологій та комп’ютерної інженерії посіла 1 місце.

В індивідуальних змаганнях Олександр Спажев (кафедра КН, гр.2КН-15б) та Костянтин Костюк (кафедра ПЗ, гр.1ПІ-16б) посіли 2 місце, а Олексій Кавка (кафедра ПЗ, гр.1ПІ-14б) посів 3 місце.

Вітаємо наших студентів з гучною перемогою!

Останнє оновлення на П'ятниця, 13 жовтня 2017, 08:39