У ВНТУ КОМП'ЮТЕРНІ НАУКИ НА РІВНІ ГАРВАРДСЬКОГО УНІВЕРСИТЕТУ! PDF Друк e-mail
Новини

28 вересня 2017 року за ініціативи та чіткої організації кафедри комп'ютерних наук факультету інформаційних технологій та комп’ютерної інженерії у ВНТУ розпочато вивчення всесвітньовідомого курсу Computer Science 50 (SC50) Гарвардського університету, одного із найвідоміших університетів США і світу.

Всесвітньовідомий курс Computer Science 50, який започаткував професор Гарвардського університету Девід Малан, нині читається в провідних університетах США – в Гарварді, в Єльському університеті. Зокрема, у 2015 році Єльський університет відмовився від власного вступного курсу програмування для першокурсників на користь використання курсу CS50 в своєму навчальному процесі. Також у цьому році офлайн версія CS50 стала найпопулярнішим курсом за вибором студентів у Гарвардському університеті.

Активно переглядають лекції курсу SC50у всьому світі. Це і не дивно, адже окремі лекції цього курсу, з професором Маланом проводили такі відомі гості як Стів Балмер (екс-CEO Microsoft), Марк Цукерберг (засновник FaceBook). Відео лекцій професора Малана є на YouTube і на спеціалізованих інтернет-ресурсах. Лекції можна переглядати англійською мовою, а можна і в перекладі українською. Зокрема українською можемо переглядати на спеціалізованій платформі Prometheus (https://prometheus.org.ua) – це та платформа, яка рекомендована МОНУ до використання у вишах України.

Але головна особливість курсу в тому, що він доводить: КОМП’ЮТЕРНІ НАУКИ — ЦЕ МИСТЕЦТВО МИСЛИТИ.

CS50 дає вміння використовувати ефективні алгоритми вирішення проблем. А це те вміння, що потрібне у будь-якій сфері.

Студенти ФІТКІ почали вивчати курс CS50 в рамках факультативних занять.