УкраїнськаРусскийEnglish

Факультет інформаційних технологій
та компютерної інженерії

Вінницького національного
технічного університету


УВАГА!

Наш Факультет визнано найкращим у ВНТУ

За підсумками рейтингування 2017-2018 н.р. ФІТКІ посів I місце в університеті

Факультет initki.vntu.edu.ua готує висококваліфікованих фахівців галузі знань 12- Інформаційні технології за освітніми програмами Бакалаврату, Магістратури, Аспірантури зі спеціальностей:

121 Інженерія програмного забезпечення /кафедра Програмного забезпечення - pmos.vntu.edu.ua /

122 Комп’ютерні науки /кафедра Комп’ютерних наук - kn.vntu.edu.ua/

123 Комп’ютерна інженерія /кафедра Обчислювальної техніки - ot.vntu.edu.ua/

125 Кібербезпека, спеціалізація - Безпека інформаційних і комунікаційних систем /кафедра Захисту інформації - zi.vntu.edu.ua /

Ґрунтовну математичну підготовку студентів забезпечує кафедра Вищої математики- initki.vntu.edu.ua/wm


Корисні посилання

Журнал  "Інформаційні технології та комп'ютерна інженерія" Науково-технічний центр "Аналого-цифрові системи" Науково-технічна конференція підрозділів ВНТУ - ФІТКІ Локальна мережева академія CISCO ВНТУ Конференція «Методи та засоби кодування, захисту й ущільнення інформації» Кафедра ОТ у мережі Facebook

Банер
Банер
У ВНТУ КОМП'ЮТЕРНІ НАУКИ НА РІВНІ ГАРВАРДСЬКОГО УНІВЕРСИТЕТУ! PDF Друк e-mail
Новини - Останні новини

28 вересня 2017 року за ініціативи та чіткої організації кафедри комп'ютерних наук факультету інформаційних технологій та комп’ютерної інженерії у ВНТУ розпочато вивчення всесвітньовідомого курсу Computer Science 50 (SC50) Гарвардського університету, одного із найвідоміших університетів США і світу.

Всесвітньовідомий курс Computer Science 50, який започаткував професор Гарвардського університету Девід Малан, нині читається в провідних університетах США – в Гарварді, в Єльському університеті. Зокрема, у 2015 році Єльський університет відмовився від власного вступного курсу програмування для першокурсників на користь використання курсу CS50 в своєму навчальному процесі. Також у цьому році офлайн версія CS50 стала найпопулярнішим курсом за вибором студентів у Гарвардському університеті.

Активно переглядають лекції курсу SC50у всьому світі. Це і не дивно, адже окремі лекції цього курсу, з професором Маланом проводили такі відомі гості як Стів Балмер (екс-CEO Microsoft), Марк Цукерберг (засновник FaceBook). Відео лекцій професора Малана є на YouTube і на спеціалізованих інтернет-ресурсах. Лекції можна переглядати англійською мовою, а можна і в перекладі українською. Зокрема українською можемо переглядати на спеціалізованій платформі Prometheus (https://prometheus.org.ua) – це та платформа, яка рекомендована МОНУ до використання у вишах України.

Але головна особливість курсу в тому, що він доводить: КОМП’ЮТЕРНІ НАУКИ — ЦЕ МИСТЕЦТВО МИСЛИТИ.

CS50 дає вміння використовувати ефективні алгоритми вирішення проблем. А це те вміння, що потрібне у будь-якій сфері.

Студенти ФІТКІ почали вивчати курс CS50 в рамках факультативних занять.

 
Інститут інформаційних технологій та комп’ютерної інженерії. Вінницький національний технічний університет.