Студенти ФІТКІ посли ІІІ місце у змаганнях з футболу PDF Друк e-mail
Новини

Уже традиційно в середині вересня – на початку жовтня кафедра фізвиховання і спортивний клуб ВНТУ за підтримки Вінницького обласного центру фізичного здоров'я населення «Спорт для всіх» проводять Кубок ВНТУ з футболу серед семи збірних студентських команд факультетів.

Команда ФІТКІ виборола призове ІІІ місце на цих змаганнях.

Спортивний клуб ВНТУ окремо нагородив грамотами кращих гравців по амплуа, серед яких півзахисник Владислав Когут, ФІТКІ, група 1КН-15мс*.

Вітаємо наших футболістів з перемогою!